Reklama

Alarm bombowy w Urzędzie Gminy Węgierska Górka służby w akcji

W czwartek rano w Urzędzie Gminy Węgierska Górka wprowadzono alarm bombowy. Na miejsce natychmiast przybyły straż pożarna oraz inne służby ratunkowe, które przystąpiły do dokładnego sprawdzenia budynku. Na razie nie ma potwierdzenia zagrożenia, a okoliczności zdarzenia wyjaśniają odpowiednie służby. Informacje będziemy aktualizować na bieżąco.

Alarm bombowy w urzędzie gminy

Alarm bombowy w Urzędzie Gminy Węgierska Górka. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe.

Zgłoszenie możliwego zagrożenia

W czwartkowy poranek służby ratunkowe zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu o możliwym zagrożeniu w budynku Urzędu Gminy Węgierska Górka.

Działania służb na miejscu

Jak przekazała miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna, około godziny 9:00 strażacy zostali zadysponowani do działań związanych z alarmem bombowym. Na miejsce skierowano odpowiednie służby, które uruchomiły obowiązujące procedury bezpieczeństwa i przystąpiły do sprawdzenia obiektu. Na tę chwilę nie podano informacji o przyczynach zgłoszenia ani o tym, czy zagrożenie zostało potwierdzone.

Reklama

Trwające wyjaśnianie sprawy

Celem prowadzonych działań było przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się w rejonie urzędu. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez właściwe służby. Do sprawy będziemy wracac, gdy pojawią się kolejne oficjalne informacje.

Aplikacja na Androida

Źródło: Materiały własne - dzikieradio.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DzikieRadio.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości