Reklama

Plenerowe zakończenie roku szkolnego w Żywcu przyciągnęło młodzież na stadion

Na Stadionie Lekkoatletycznym w Parku Miejskim w Żywcu uczniowie wspólnie świętowali zakończenie roku szkolnego. Młodzieżowa Rada Powiatu Żywieckiego zorganizowała wydarzenie pełne atrakcji sportowych i muzycznych, które integrowało młodzież z różnych szkół. Oficjalne otwarcie odbyło się w obecności władz samorządowych, podkreślając rolę młodzieży w lokalnej społeczności.

Plenerowe zakończenie roku szkolnego w Żywcu

Na Stadionie Lekkoatletycznym w Parku Miejskim w Żywcu odbyła się druga edycja plenerowego zakończenia roku szkolnego, przygotowanego przez Młodzieżową Radę Powiatu Żywieckiego. Wydarzenie zgromadziło liczne grono uczniów, którzy wspólnie powitali rozpoczynające się wakacje i skorzystali z przygotowanych atrakcji.

Uroczyste rozpoczęcie wydarzenia

Imprezę oficjalnie otworzyli przedstawiciele samorządu. Uczestników przywitali Starosta Żywiecki Adrian Midor, Wiceburmistrz Żywca Marek Czul oraz zaproszeni goście. W swoich wystąpieniach mówili o aktywności młodych ludzi i ich zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności, odnosząc się też do działań podejmowanych przez uczniów w minionym roku.

Reklama

Muzyczna i sportowa oprawa spotkania

Za muzyczną oprawę odpowiadała Kapela Góralska z Rycerki, która nadała spotkaniu charakter regionalnego święta. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Uczniowie chętnie brali udział w biegach i konkurencjach sprawnościowych, dużą frekfencją cieszyło się również przeciąganie liny, a także liczne gry zespołowe i zabawy integracyjne.

Przebieg imprezy na stadionie

Całość wydarzenia poprowadził Radny Powiatu Żywieckiego Paweł Żygliński, który na bieżąco zachęcał uczestników do udziału w kolejnych konkurencjach i wspólnej zabawy na stadionie. Plenerowe zakończenie roku szkolnego stało się okazją do spotkania młodzieży z różnych szkół i miejscowości powiatu, co sprzyjało integracji i wymianie doświadczeń między uczniami.

Reklama

Rola młodzieży i podsumowanie roku

Plenerowe zakończenie roku szkolnego było świętowaniem rozpoczęcia wakacji, ale też pokazem aktywności młodych mieszkańców powiatu. Organizatorzy zwracają uwagę, że inicjatywa dobrze pokazuje rolę Młodzieżowej Rady Powiatu Żywieckiego w przygotowywaniu wydarzeń adresowanych do młodzieży. Na zakończenie przedstawiciele samorządu podziękowali Młodzieżowej Radzie Powiatu Żywieckiego za organizację przedsięwzięcia oraz pogratulowali uczniom ukończenia kolejnego roku nauki, życząc im bezpiecznych, pełnych odpoczynku i niezapomnianych wakacji.

Aplikacja na Androida

Źródło: Materiały własne - dzikieradio.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DzikieRadio.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości