Zawodniczki TS Stal Śrubiarnia i SMS Żywiec osiągnęły awans do kolejnego etapu siatkarskich rozgrywek, prezentując wysoką formę i świetną współpracę na boisku. Sukces ten potwierdza efekty systematycznego treningu oraz zaangażowanie trenera Michała Szczytowicza. Rodzice i klub dali swoim zawodniczkom wsparcie, które pomogło im osiągnąć znaczące zwycięstwo.
Z Kołobrzegu dotarły bardzo dobre informacje z turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej. Świetnie spisały się zawodniczki TS Stal Śrubiarnia / SMS Żywiec – Alicja Słomka i Lena Rusnak, które wywalczyły awans do kolejnego etapu krajowych rozgrywek.
Żywiecki duet przez cały turniej trzymał wysoką dyspozycję i walczył o każdą piłkę. Dobra współpraca na boisku, konsekwencja w grze oraz sportowy charakter pozwoliły zawodniczkom znaleźć się w gronie najlepszych juniorskich par w Polsce.
Sam udział w półfinale Mistrzostw Polski to już osiągnięcie i potwierdzenie systematycznej pracy wykonywanej na treningach. To także dowód na skuteczne szkolenie prowadzone w żywieckim klubie, co regularnie przynosi wymierne efeekty.
Na sukces młodych siatkarek zapracował trener Michał Szczytowicz, odpowiedzialny za ich przygotowanie sportowe. Klub podziękował również rodzicom zawodniczek za wsparcie, obecność na zawodach oraz głośny doping w trakcie całego sezonu.
Awans do półfinału Mistrzostw Polski jest kolejnym sukcesem żywieckiej siatkówki plażowej i daje nadzieję na dobre występy w dalszej części rywalizacji o medale. Gratulacje trafiły do Alicji Słomki i Leny Rusnak, którym życzono powodzenia w kolejnych meczach o finał mistrzostw kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze