Reklama

Daniel Basik efektownie zwycięża na inauguracji Mistrzostw Polski boksu

Reprezentant Bielskiego Klubu Bokserskiego Beskidy rozpoczął turniej z impetem, pokonując Wiktora Paszkiewicza nokautem już w drugiej rundzie. To ważne zwycięstwo otwiera mu drogę do kolejnego etapu rywalizacji i potwierdza jego znakomitą formę na krajowym czempionacie.

Rozpoczęcie Mistrzostw Polski

Dobrze zaczął się turniej Mistrzostw Polski dla reprezentantów Bielskiego Klubu Bokserskiego Beskidy. Efektowne zwycięstwo odniósł Daniel Basik, który zakończył swoją walkę przed czasem. Pięściarz klubu z Bielska-Białej zmierzył się z Wiktorem Paszkiewiczem.

Przebieg rozstrzygniętej walki

Pojedynek nie potrwał pełnego dystansu – już w drugiej rundzie Daniel Basik zamknął sprawę i rozstrzygnął walkę na swoją korzyść, wygrywając przez nokaut. Tak zdecydowane zwycięstwo dało mu awans do kolejnego etapu rywalizacji i pokazało jego wysoką formę podczas krajowego czempionatu.

Reklama

Reakcje klubu i oczekiwania na kolejne starty

W klubie nie kryją zadowolenia z osiągniętego wyniku, a trenerzy mówią o bardzo dobrym wejściu w turniej. Liczą, że kolejne występy reprezentantów Beskidów przyniosą następne sukcesy na ringu. Kibice trzymają kciuki za dalsze pojedynki bielskich pięściarzy i ich walkę o medale Mistrzostw Polski.

Aplikacja na Androida

Źródło: Bielski Klub Bokserski Beskidy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DzikieRadio.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości