Reklama

Podbeskidzie zakończyło pierwszy etap przygotowań i planuje wzmocnienia kadry

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała zakończyli pierwszy etap przygotowań do sezonu, testując formę podczas nietypowej gry kontrolnej. Klub intensywnie pracuje nad kolejnymi transferami, a w centrum uwagi znalazło się wypożyczenie Kamila Sochania. Wśród planów jest też podpisanie nowych kontraktów i wzmocnienie pozycji bramkarza.

Zakończenie pierwszego etapu przygotowań

Podbeskidzie zakończyło pierwszy etap przygotowań. Klub pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała zakończyli pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Ostatnim akcentem tego okresu była wewnętrzna gra kontrolna, która pozwoliła sztabowi szkoleniowemu ocenić formę zawodników i przy okazji sprawdzić różne warianty ustawienia zespołu.

Nietypowa formuła gry kontrolnej

Spotkanie rozegrano w nietypowej formule – zamiast klasycznych dwóch połów zawodnicy rywalizowali w czterech częściach po 15 minut. Takie rozwiązanie dało trenerom możliwość dokładniejszego przyjrzenia się wszystkim piłkarzom uczestniczącym w przygotowaniach.

Reklama

Przebieg i wynik wewnętrznego sparingu

Lepiej w sparingu wypadła drużyna grająca w czerwonych znacznikach i to ona zakończyła mecz zwycięstwem. Bramki zdobyli Maksymilian Sitek oraz Lucjan Klisiewicz.

Sytuacja Kamila Sochania i plany transferowe

Uwagę zwrócił też występ Kamila Sochania. Obrońca ponownie trenuje z zespołem i wszystko wskazuje na to, że jego kolejne wypożyczenie do Podbeskidzia jest już na finiszu. Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, zawodnik w najbliższym czasie ponownie zasili defensywę bielskiego klubu.

Równocześnie działacze prowadzą intensywne negocjacje dotyczące następnych transferów. Blisko związania się z Podbeskidziem jest Krzysztof Kolanko, który obecnie przygotowuje się do sezonu z Zagłębiem Lubin. W planach pozostaje także wzmocnienie pozycji bramkarza. Klub nie ukrywa zainteresowania 20-letnim Michałem Matysem, choc rozmowy w tej sprawie wciąż trwają.

Reklama

Przedłużenia kontraktu i dalsze prace kadrowe

W ostatnich dniach Podbeskidzie poinformowało też o przedłużeniu współpracy z Kacprem Gachem. Obrońca podpisał nowy kontrakt obowiązujący przez najbliższy rok, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Pierwszy etap przygotowań dobiegł końca. Dla władz klubu to nadal bardzo pracowity czas, bo trwają rozmowy transferowe mające wzmocnić kadrę przed rozpoczęciem nowego sezonu i zwiększyć rywalizację na kilku pozycjach.

Aplikacja na Androida

Źródło: Materiały własne - dzikieradio.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DzikieRadio.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości