Reklama

Rekord Bielsko-Biała z nowym bramkarzem Sebastianem Sobolewskim

Rekord Bielsko-Biała potwierdził transfer 20-letniego bramkarza Sebastiana Sobolewskiego. Młody golkiper dołącza, by rywalizować o pozycję w drużynie po powrocie Dmytro Sydorenki do Miedzi Legnica. Zawodnik ma za sobą doświadczenie w kilku klubach i jest gotów na nowe wyzwania.

Oficjalne potwierdzenie transferu

Rekord Bielsko-Biała oficjalnie ogłosił pozyskanie nowego bramkarza. Do zespołu dołączył 20-letni Sebastian Sobolewski, co potwierdza wcześniejsze doniesienia o jego przenosinach do bielsko-bialskiego klubu.

Rywalizacja o miejsce w bramce

Nowy golkiper był potrzebny po zakończeniu wypożyczenia Dmytro Sydorenki, który wrócił do pierwszoligowej Miedzi Legnica. W nadchodzącym sezonie Sebastian Sobolewski ma rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie z Wiktorem Kaczorowskim i walczyć o rolę pierwszego bramkarza.

Piłkarska ścieżka Sebastiana Sobolewskiego

Nowy zawodnik Rekordu jest wychowankiem Śląska Wrocław. Przeszedł tam wszystkie etapy szkolenia, grając aż do drużyny Centralnej Ligi Juniorów U-19. W seniorskiej piłce reprezentował Ślęzę Wrocław, Chojniczankę Chojnice oraz Zawiszę Bydgoszcz. Ostatni sezon spędził w Olimpii Grudziądz, gdzie był podstawowym bramkarzem zespołu.

Reklama

Kontrakt i oczekiwania klubu

W rozgrywkach II ligi rozegrał 34 spotkania, zdobywając doświadczenie na poziomie centralnym. Rekord Bielsko-Biała poinformował, że Sebastian Sobolewski podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Władze klubu liczą, że młody bramkarz wzmocni rywalizację między słupkami i stanie się ważnym ogniwem zespołu w nadchodzących rozgrywkach.

Aplikacja na Androida

Źródło: sporotwebeskidy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DzikieRadio.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości