2024-09-16

Sokół Słotwina

Zapowiedź meczu 6. kolejki Ligi Okręgowej Żywiecko-Skoczowskiej

W najbliższą sobotę, 14 września o godzinie 16:00, na stadionie Piasta Cieszyn odbędzie się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Piast Cieszyn i Sokół Słotwina. Spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco, a stawką są kolejne 3 punkty w tabeli ligowej. Obie drużyny z pewnością będą walczyć o zwycięstwo, co gwarantuje widowisko pełne sportowych emocji. To doskonała okazja, aby zobaczyć piłkę nożną na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy na stadion!

Emocjonujące starcie w 5. kolejce: LKS Sokół Słotwina vs LKS Wisła Strumień zakończone remisem 6:6

W niedzielne popołudnie, 8 września 2024 roku, kibice zgromadzeni na stadionie w Słotwinie byli świadkami wyjątkowego widowiska piłkarskiego. W meczu 5. kolejki pomiędzy LKS Sokół Słotwina a LKS Wisła Strumień padł niespotykany wynik 6:6. Spotkanie od początku do końca obfitowało w emocje, a wynik zmieniał się dynamicznie, trzymając wszystkich w napięciu.

Przebieg meczu: Wynik otworzył Kiełkowski Przemysław z Wisły Strumień już w 14. minucie. Zespół gości utrzymywał przewagę do przerwy, choć gospodarze dwukrotnie zdołali wyrównać. Na listę strzelców po stronie Sokoła wpisał się m.in. Kamil Urbaniec oraz Przemysław Jurasz, a po stronie gości Artur Miły, który dwukrotnie trafił do bramki rywali.

Druga połowa przyniosła prawdziwą ofensywną burzę. Sokół, dzięki trzem bramkom Michała Talika, zdołał wyjść na prowadzenie aż 6:3. Jednak determinacja Wisły Strumień nie pozwoliła im na oddanie meczu bez walki. Bramka Kiełkowskiego w 87. minucie ustaliła ostateczny wynik na 6:6.

Trenerzy:

• LKS Sokół Słotwina: Przemysław Jurasz
  • LKS Wisła Strumień: Krzysztof Dybczyński

Strzelcy bramek:

• LKS Sokół Słotwina:
    • 20′ Urbaniec Kamil
    • 32′ Jurasz Przemysław
    • 48′ Talik Michał
    • 54′ Stawicki Damian
    • 56′ Talik Michał (k)
    • 59′ Talik Michał (k)
  • LKS Wisła Strumień:
    • 14′ Kiełkowski Przemysław
    • 29′ Miły Artur
    • 44′ Miły Artur
    • 61′ Gizler Dawid
    • 64′ Wojtków Bartosz
    • 87′ Kiełkowski Przemysław

Skład sędziowski:

• Sędzia główny: Maciej Raczek
  • Sędzia liniowy: Wojciech Szczurek
  • Sędzia liniowy: Filip Biela

Mecz ten na długo zapadnie w pamięci zawodników i kibiców obu drużyn. Remis 6:6 to wynik, który rzadko zdarza się na piłkarskich boiskach, a jego przebieg pokazuje, jak nieprzewidywalna może być piłka nożna. Obie drużyny pokazały ducha walki i nieustępliwość do ostatniego gwizdka.

Zapowiedź Niedzielnego Meczu: LKS Sokół Słotwina vs. LKS Wisła Strumień

Już w najbliższą niedzielę, 8 września 2024 roku, o godzinie 15:00 na boisku LKS Sokół Słotwina odbędzie się emocjonujące spotkanie, podczas którego nasza drużyna zmierzy się z zespołem LKS Wisła Strumień. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania i wsparcia naszej ekipy w walce o zwycięstwo. Będzie to doskonała okazja, aby spędzić popołudnie na świeżym powietrzu, ciesząc się sportowymi emocjami i rywalizacją na najwyższym poziomie. Nie może Was zabraknąć!

4. kolejka – 31.08.2024: Sokół Słotwina Zwycięża w Zaciętym Starciu ze Spójnią Zebrzydowice

Dziś na boisku w Zebrzydowicach miało miejsce niezwykle emocjonujące spotkanie, w którym Sokół Słotwina pokonał Spójnię Zebrzydowice 3:2.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy, kiedy Kaczmarczyk zdobył bramkę w 10. minucie. Sokół szybko zareagował – Urbaniec wyrównał w 20. minucie, a Talik w 30. minucie zapewnił gościom prowadzenie.

Chociaż Sokół miała szansę na powiększenie prowadzenia po niewykorzystanym rzucie karnym w 44. minucie, Sokół Słotwina dominował nadal  na boisku. Janik podwyższył prowadzenie na 3:1 w 63. minucie, ale samobójcza bramka w 85. minucie sprawiła, że końcówka meczu była pełna napięcia. Mimo tego Sokół Słotwina zdołał utrzymać prowadzenie i zdobył trzy punkty.

To zwycięstwo pokazuje, że Sokół Słotwina potrafi skutecznie reagować na trudne sytuacje i utrzymać koncentrację do końca meczu. Widzowie na pewno zapamiętają ten zacięty pojedynek na długo.

Ważny mecz LKS Sokół Słotwina z KKS Spójnia Zebrzydowice – Zbliża się wielkie starcie!

Już w nadchodzącą sobotę, 31 sierpnia 2024 roku, drużyna LKS Sokół Słotwina podejmie wyzwanie na wyjeździe, stając naprzeciw KKS Spójnia Zebrzydowice. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Wojska Polskiego 1A w Zebrzydowicach, a jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00.

To starcie ma ogromne znaczenie dla obu drużyn, które walczą o kluczowe punkty w ligowej tabeli. Nasi zawodnicy są w pełni przygotowani i zmotywowani do walki o zwycięstwo. Wasze wsparcie jest dla nas nieocenione, a obecność na trybunach, mimo odległości, dodaje nam sił i pewności siebie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania. Razem możemy osiągnąć wszystko i stworzyć niezapomnianą atmosferę, która będzie sprzyjała naszym piłkarzom. Wasze wsparcie jest dla nas ogromnie ważne – niech to będzie nasz wspólny sukces!

Zwycięska runda Pucharu Polski dla Sokoła Słotwina

LKS Sokół Słotwina odniósł zdecydowane zwycięstwo w kolejnej rundzie Pucharu Polski, pewnie pokonując GKS Radziechowy II wynikiem 6:0. To była pełna emocji gra, w której dominacja naszej drużyny była widoczna przez cały mecz.

Strzelcy bramek dla Sokoła:
– 49′ Talik Michał
– 59′ Jurasz Przemysław
– 63′ Wanzel Bartłomiej
– 76′, 85′, 86′ Urbaniec Kamil

Wyróżniającą się postacią na boisku był Urbaniec Kamil, który zdobył hat-tricka i zasłużenie został wybrany zawodnikiem meczu. Warto również docenić wsparcie kibiców, którzy licznie zgromadzili się na stadionie i zagrzewali drużynę do walki.

Serdeczne gratulacje dla całej drużyny oraz podziękowania dla wszystkich kibiców! Sokołowi życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek.

Redakcja Dzikiego Radia, Radio Powiatu Żywieckiego.

Zapowiedź Meczu: Sokół Słotwina w Walce o Półfinał Pucharu Polski

w Środę o godzinie 18:00 na stadionie w Wieprzu Sokół Słotwina rozegra kluczowy mecz o awans do półfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Żywiec. To będzie starcie, które może zadecydować o dalszych losach naszego zespołu w tych rozgrywkach.

Nasi zawodnicy przygotowali się solidnie do tej batalii, a ich forma zapowiada emocjonujące widowisko. Wsparcie kibiców może być decydującym czynnikiem, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do przybycia na mecz i dopingowania naszej drużyny. Każdy głos się liczy w walce o zwycięstwo.

Do zobaczenia na stadionie!

Pasjonujące Starcie na Boisku

W sobotę, 25 sierpnia 2024 roku, nasza drużyna Sokół Słotwina zmierzyła się z LKS Victorią Hażlach w meczu ligi okręgowej. Mimo, że spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść gości, nasi zawodnicy zaprezentowali ogromne zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka, dostarczając kibicom emocji na najwyższym poziomie.

Dla Sokoła Słotwina bramki zdobyli B. Wandzel oraz S. Gąsiorek, którzy pokazali, że nasz zespół potrafi skutecznie odpowiedzieć na nacisk rywali. Mecz był niezwykle wyrównany, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, co tylko podkreśla determinację obu drużyn i wysoką jakość widowiska.

Takie spotkania są niezwykle ważne w budowaniu charakteru zespołu i umacnianiu jego pozycji na ligowej arenie. Gratulujemy zawodnikom Victorii Hażlach zwycięstwa i dziękujemy za emocjonujące starcie. Wierzymy, że doświadczenie zdobyte w tym meczu zaprocentuje w kolejnych spotkaniach.

Trzymamy kciuki za nasz zespół w nadchodzących meczach i liczymy na dalsze emocje na boisku.

Zacięta Walka pod Palącym Słońcem – Sokół Słotwina triumfuje!

Na naszej stronie prezentujemy fotorelację z niezwykle emocjonującego spotkania, w którym Sokół Słotwina odniósł zwycięstwo nad LKS Smrek Ślemień, wygrywając 2:1.

Obie drużyny wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem, mimo trudnych warunków pogodowych. Pomimo intensywnego upału, zawodnicy z determinacją walczyli o każdą piłkę, nie ustępując pola przeciwnikowi.

Gratulacje dla Sokoła Słotwina za odniesienie zasłużonego zwycięstwa, a także uznanie dla LKS Smrek Ślemień za nieustępliwość i walkę do ostatniego gwizdka. To spotkanie

na długo zapadnie w pamięci kibiców.

Zaproszenie na II Kolejkę Ligi Okręgowej

Serdecznie zapraszamy na mecz II kolejki Ligi Okręgowej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 przy ulicy Jana Pawła II 120a. Naszym rywalem będzie drużyna Smreka Ślemień.

Po udanej inauguracji sezonu nasza drużyna z zapałem przystępuje do kolejnego wyzwania. Jesteśmy pewni, że zawodnicy zrobią wszystko, aby utrzymać wysoką formę i zaspokoić oczekiwania naszych wiernych kibiców.

LKS Sokół Słotwina: Pewne Zwycięstwo na Otwarcie Sezonu

Wczoraj, 11 sierpnia 2024 roku, na stadionie LKS Sokół Słotwina rozegrany został inauguracyjny mecz nowego sezonu. Nasza drużyna zmierzyła się z GKS Radziechowy-Wieprz, dostarczając kibicom wyjątkowych sportowych emocji.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0 dla LKS Sokół Słotwina, co stanowi doskonały start rozgrywek w klasie okręgowej. Bramki dla naszego zespołu zdobyli B. Wandzel i D. Stawicki, a trzeci gol padł po niefortunnej interwencji R. Tracza z drużyny przeciwnika.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za obecność i wsparcie. Już teraz zapraszamy na kolejne mecze, licząc na równie udane występy naszej drużyny.