Patronite DzikieRadio®

Wspieraj Autora na Patronite

 POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ STACJĘ

NASZE DzikieRadio® TO WASZE DzikieRadio®

Jesteśmy radiem internetowym, tworzonym przez ludzi z pasją , których los rozrzucił po różnych zakątkach świata, a magia radia połączyła nas 1/09/2022 roku. Mimo wielu problemom mamy już słuchaczy na każdym kontynencie. Jesteśmy radiem niesformatowanym, co oznacza, że liczy się dla nas jakość, klasa i styl.

Nadajemy z Żywca od poniedziałku do  niedzieli 24h/7 .

Chcemy, aby DzikieRadio® pozostawało w pełni niezależne, a program nie był notorycznie przerywany reklamami i wiadomościami.

Do tej pory wszyscy pracowaliśmy z pełnym zaangażowaniem w całkowitym wolontariacie, jednak radio generuje comiesięczne koszty, a ludzie powinni dostawać wynagrodzenie za swoją pracę. Postanowiliśmy więc działać nieszablonowo i oddać decyzję o finansowaniu całego projektu w ręce… słuchaczy. Sami możecie się przekonać o zaletach naszej stacji. Wystarczy włączyć radio na jednej z aplikacji mobilnych lub na stronie www.dzikieradio.pl

Zapraszamy Was do grona Patronów, czyli osób, które współtworzą z nami DzikieRadio® . Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet wsparcia, aby cieszyć się z wielu korzyści. Sami wybierzcie, jak bardzo chcecie się zaangażować w rozwój DzikieRadio®. Mamy jeszcze wiele ambitnych planów i jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą będziemy tworzyć radio wyjątkowe. DzikieRadio® to Wasze radio!

Jesteśmy radiem niekomercyjnym, są za to codzienne audycje ! Nadajemy 24h/dobę. Tygodniowo emitujemy ponad 20 audycji ! Ideą powołania DzikieRadio®  było stworzenie miejsca, gdzie jeden z najwspanialszych gatunków muzyki będzie prezentowany w całej swej bogatej okazałości, gdzie dobór muzyki nie będzie wyznaczany wykresami ani badaniami marketingowymi, ale będzie tworzony przez ludzi oddanych muzyce i mających pasję dzielenia się właśnie tym z wami .

Co zrobimy z pieniędzmi zebranymi na patronite? Pieniądze, które otrzymujemy z serwisu Patronite – mogliśmy przeznaczyć na początku 2024 roku na zakup sprzętu radiowego, który był nam niezbędny w związku z adaptacją nowego studia. Będziemy robić dalej to co do tej pory, tylko lepiej i z poczuciem bezpieczeństwa. Będziemy rozwijać radio. W zakładce CELE przedstawiliśmy plany rozwoju. Naprawdę kochamy DzikieRadio®  i chcemy Ci go pokazywać w najlepszy możliwy sposób.

Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo. Radio stworzone z marzeń Marcina Rusnak . A tworzone przez znakomite i doświadczone grono jego współpracowników – pasjonatów muzyki. Wejdź na www.dzikieradio.pl

DzikieRadio® jest radiem całkowicie niezależnym i autentycznie alternatywnym w stosunku do ogółu innych. Radiem tworzonym przez pasjonatów, dla pasjonatów. Radiem ludzi o otwartych umysłach. Radiem, dla którego oczywiście liczy się słuchalność, ale tylko jako potwierdzenie faktu, że jego istnienie ma sens, że jest dla kogoś ważne i komuś potrzebne.

Chcemy być dla Was coraz lepsi! Mamy nadzieję, że osoby które już nas znają, nie trzeba będzie namawiać do wsparcia nas. Liczymy na to, że namówicie inne osoby do posłuchania DzikieRadio® , aby po poznaniu ramówki i muzyki jaką proponujemy całkiem świadomie także zostały naszymi Patronami.

W imieniu redakcji

Marcin Rusnak

 

————————————————————————————