Podokręg Żywiec
Śląskiego Związku Piłki Nożnej
ul. Kościuszki 4434-300 Żywiec
pokoje nr 2 i 3tel: 515 037 219
e-mail: zywiec@slzpn.pl
Klasa A 2023/2024, grupa: Żywiec | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Metal Węgierska Górka | 17 | 38 | 11 | 5 | 1 | 37-18 | 4 | 4 | 1 | 15-12 | 7 | 1 | 0 | 22-6 | ||||||
2. | Orzeł II Łękawica | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 42-25 | 5 | 1 | 2 | 20-11 | 6 | 0 | 3 | 22-14 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
3. | Maksymilian Cisiec | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 48-38 | 7 | 0 | 2 | 27-19 | 4 | 1 | 3 | 21-19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
4. | Magura Bystra | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 56-24 | 4 | 1 | 3 | 27-13 | 6 | 2 | 1 | 29-11 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
5. | LKS Słotwina | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 48-23 | 6 | 2 | 1 | 25-11 | 4 | 1 | 3 | 23-12 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
6. | Beskid Gilowice | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 35-21 | 5 | 1 | 2 | 18-8 | 5 | 1 | 3 | 17-13 | ||||||
7. | LKS Ujsoły | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 43-37 | 3 | 2 | 3 | 23-19 | 4 | 1 | 3 | 20-18 | ||||||
8. | Czarni-Góral Żywiec | 17 | 21 | 7 | 0 | 10 | 33-32 | 6 | 0 | 4 | 27-18 | 1 | 0 | 6 | 6-14 | ||||||
9. | Jeleśnianka Jeleśnia | 17 | 19 | 4 | 7 | 6 | 34-39 | 2 | 1 | 3 | 7-14 | 2 | 6 | 3 | 27-25 | ||||||
10. | LKS Leśna | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 29-44 | 3 | 2 | 4 | 17-18 | 2 | 1 | 5 | 12-26 | ||||||
11. | Grapa Trzebinia | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 30-47 | 3 | 1 | 6 | 17-33 | 1 | 2 | 3 | 13-14 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-2 |
12. | Skrzyczne Lipowa | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 23-30 | 2 | 2 | 5 | 14-21 | 2 | 1 | 5 | 9-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
13. | GKS II Radziechowy-Wieprz | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 21-54 | 3 | 1 | 4 | 11-19 | 1 | 1 | 7 | 10-35 | ||||||
14. | Magórka Czernichów | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 18-65 | 1 | 1 | 5 | 5-28 | 0 | 1 | 9 | 13-37 |
Kolejka 17 – 27-28 kwietnia |
LKS Leśna | 0-6 | Magura Bystra | 28 kwietnia, 15:00 |
Metal Węgierska Górka | 3-3 | Magórka Czernichów | 27 kwietnia, 15:00 |
Maksymilian Cisiec | 5-2 | Jeleśnianka Jeleśnia | 28 kwietnia, 16:00 |
Orzeł II Łękawica | 6-2 | GKS II Radziechowy-Wieprz | 28 kwietnia, 12:00 |
Skrzyczne Lipowa | 0-1 | Beskid Gilowice | 28 kwietnia, 15:00 |
Czarni-Góral Żywiec | 2-3 | LKS Ujsoły | 27 kwietnia, 17:00 |
Grapa Trzebinia | 1-7 | LKS Słotwina | 27 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 16 – 20-21 kwietnia |
Magura Bystra | 2-4 | LKS Słotwina | 21 kwietnia, 16:00 |
LKS Ujsoły | – | Grapa Trzebinia | |
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Beskid Gilowice | 4-0 | Czarni-Góral Żywiec | 21 kwietnia, 15:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz | 0-6 | Skrzyczne Lipowa | 21 kwietnia, 11:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia | 3-2 | Orzeł II Łękawica | 21 kwietnia, 11:00 |
Magórka Czernichów | 3-3 | Maksymilian Cisiec | 21 kwietnia, 11:30 |
LKS Leśna | 0-2 | Metal Węgierska Górka | 21 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 15 – 13-14 kwietnia |
LKS Ujsoły | 2-2 | LKS Słotwina | 14 kwietnia, 15:00 |
Metal Węgierska Górka | 1-1 | Magura Bystra | 13 kwietnia, 15:00 |
Maksymilian Cisiec | 2-1 | LKS Leśna | 14 kwietnia, 16:00 |
Orzeł II Łękawica | 1-0 | Magórka Czernichów | 14 kwietnia, 12:00 |
Skrzyczne Lipowa | 0-3 | Jeleśnianka Jeleśnia | 14 kwietnia, 15:00 |
Czarni-Góral Żywiec | 2-0 | GKS II Radziechowy-Wieprz | 13 kwietnia, 17:00 |
Grapa Trzebinia | 5-0 | Beskid Gilowice | 13 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 14 – 6-7 kwietnia |
Magura Bystra | 0-3 | LKS Ujsoły | 7 kwietnia, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-2 | |||
Beskid Gilowice | 4-2 | LKS Słotwina | 7 kwietnia, 15:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz | 3-2 | Grapa Trzebinia | 7 kwietnia, 11:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia | 0-4 | Czarni-Góral Żywiec | 6 kwietnia, 16:00 |
Magórka Czernichów | 2-1 | Skrzyczne Lipowa | 7 kwietnia, 11:30 |
LKS Leśna | 1-2 | Orzeł II Łękawica | 7 kwietnia, 15:00 |
Metal Węgierska Górka | 2-1 | Maksymilian Cisiec | 6 kwietnia, 15:00 |